ایران سرگل زعفران

زعفران که به ادویه طلایی نیز معروف است سالهاست که به غذاهای ما طعم و رنگ و بوی خاصی می بخشد تحقیقات نشان داده که این ادویه گران قیمت می‌تواند به عنوان آنتی اکسیدان به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک کند و سطح انرژی را بالا ببرد.

زعفران به عنوان یک ادویه در بازار جهانی شناخته می‌شود و بسیار مورد توجه بازار است این محصول با حجم بازار خرده فروشی معادل ۸ میلیارد دلار در یک بازار فراگیر در ۵ قاره جهان است ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده زعفران به بیش از ۵۰ کشور دنیا این محصول را صادر می کند حجم صادرات زعفران ایران بالغ بر ۲۳۵ تن بوده است. ایران به عنوان بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده این محصول  شناخته می‌شود و بیش از ۷۲ درصد از سهم بازارهای جهانی را در دست دارد.

صفحه اصلی

مرغوبترین زعفران دنیا

ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در دنیاست و مقام اول را از آن خود کرده است ، قائنات در زمینه تولید زعفران دارای برند جهانی است و زعفران گناباد با ثبت شدن در سازمان جهانی فائو به دلیل کشت به روش سنتی و آبیاری با قنات(روش های کاشت ارگانیک) و نیز تربت حیدریه به عنوان بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان عنوان های مختلفی را در جهان از آن خود کرده اند.

ارزش مبادلات زعفران

ارزش حجم صادرات زعفران بالغ بر 38 میلیون و 579 هزار و 816 دلار است. اصلی‌ترین مقاصد صادرات زعفران کشور به‌ترتیب هنگ‌کنگ با 12 تن و 734 کیلوگرم و به‌ارزش 14میلیون و 403هزار و 355 دلار و اسپانیا با 9 تن و 198 کیلوگرم و امارات متحده عربی با 3 تن و 485 کیلوگرم هستند.

صفحه اصلی

ارزش غذایی زعفران

اگر چه نقش تعیین کننده ای برای درمان بیماری های بالا بوسیله زعفران هنوز اثبات نشده است ، اما ثابت شده که مصرف این ادویه با ارزش در درمان بیماری هایی چون مشکلات جنسی، افسردگی، سندروم پیش قاعدگی و آلزایمر کاملا موثر است. کمک به بهبود عملکرد قلب و کبد بهبوددهنده درد نقرس و درد رحم کاهنده تب، سردرد و حالت تهوع

ارزش دارویی زعفران

زعفران از ترکیبات شیمیایی متنوعی برخوردار است که عامل اصلی طعم، رنگ و خواص آن می باشند. در تاریخ موارد بسیاری دیده شده که زعفران در نقش دارو برای درمان بیماری های زیر بکار گرفته شده است: آسم گرفتگی عضلات استرس کم خونی...

قیمت امروز:

16,اکتبر, 2021

زعفران سرگل ایران

  • تهیه شده از بهترین مزارع زعفران در ایران
  • کاملا ارگانیک و سالم
  • خالص و طبیعی
  • بهترین قیمت 
تصویر عنوان رتبه بندی قیمت سبد خرید

زعفران سرگل صادراتی

امتیاز 0 از 5

875 تومان

زعفران شبه نگین صادراتی

امتیاز 0 از 5

750 تومان

زعفران نگین صادراتی

امتیاز 0 از 5

1,042 تومان

زعفران سوپر نگین صادراتی درجه یک

امتیاز 0 از 5

1,250 تومان

درباره ایران سرگل زعفران

شرکت سرگل زعفران با هدف ایجاد بستری مناسب برای ارائه محصول با کیفیت و اصل احترام به مشتری در سال ۱۳۹۹ بنیان گذاشته شد و فعالیت خود را در راستای تهیه و صادرات زعفران آغاز کرد.

صفحه اصلی

تماس با ایران سرگل زعفران

جهت برقراری ارتباط با سرگل زعفران میتوانید از راههای زیر با ما در ارتباط باشید.

بهترین خرید را انجام دهید

صفحه اصلی
صفحه اصلی
فرم را پر کنید

قبل از همه از تخفیف های ما باخبر شوید

ایمیل خود را وارد کنید